Team met kennis van zaken

Blanco blinkt uit …

in sterke merken maar ook in steengoede medewerkers. Wij hebben stuk voor stuk de kennis, de ervaring en de vriendelijke glimlach op zak. Laat van je horen, dan maken wij tijd voor jouw verhaal.

Renaat Blanquaert

Directie

T: +32 9 365 75 50
renaat@blanco.nu

Anne Lelièvre

Boekhouding - Directieassistente

T: +32 9 365 75 55
anne@blanco.nu

Erik De Loose

Afdeling badkamers en verwarming

T: +32 9 365 75 53
G: +32 496 20 38 25
erik@blanco.nu

Serge Haeck

Afdeling badkamers en verwarming

T: +32 9 367 75 54
G: +32 496 20 38 32
serge@blanco.nu

Francois Vanderghote

Order opvolging

T: +32 9 365 75 56
francois@blanco.nu

Anja Verliefde

Boekhouding

T: +32 9 365 75 52
anja@blanco.nu

Jan Van Der Heyden

Afdeling toonzaal verkoop

T: +32 9 365 75 58
jan@blanco.nu

Bruno Ghyselinck

offerte dienst

T: +32 9 365 75 59
bruno@blanco.nu

Filip Dumon

offerte dienst

T: +32 9 365 75 60
filip@blanco.nu

Mario Eeckhout

Magazijn

T: +32 9 365 75 69

Pascal Rottiers

Leveringen

T: +32 9 365 75 69
G: +32 497 40 00 97

Stijn Van Hove

Magazijn

T: +32 9 365 75 69

Lavagraphics